Witaj piękna duszo!

 

Cieszę się z Twoich odwiedzin.
Nazywam się Marta Kozłowska. Jestem artystką grafikiem i projektantką. Na mojej stronie znajdziesz wyrafinowane grafiki, nieziemsko wygodną lnianą odzież i minimalistyczną sztukę użytkową. To projekty, które wniosą w Twoje życie naturalny, przyjemny spokój.

Niezależnie od tego, czy tworzę logo, linoryt czy szal z autorskim wzorem, działam w sposób przemyślany i dopracowany. Z szacunku dla natury, wybieram tradycyjne materiały i metody pracy (linoryt, sitodruk), stawiam na wysoką jakość i precyzję wykonania.  

Wiem, że odżywczy kontakt ze sztuką może, jest i powinien być czymś codziennym. Dlatego projektuję wygodne, proste i piękne rzeczy. Tworzę dla nowoczesnych ludzi, którzy cenią równowagę i rozwój. Tym, co stale mnie inspiruje jest kobiecość, natura i… własna dusza.

Tak, wiem. Dusza to nie jest zbyt często używane słowo. Jest trochę podejrzane, pachnie brakiem rozsądku albo koniecznością walki o swoje zbawienie. „Soul” brzmi dużo lepiej. „New Soul” brzmi tak: ↓

Posłuchaj. To piosenka, z którą idę przez życie. Jest w niej pewność, by ufać i iść do przodu, mimo błędów i niewiedzy. Jest w niej nadzieja i dobra energia.

 

A Ty, niezależna, silna i wrażliwa istoto? Myślisz czasem o swojej duszy? 

Podążanie za wewnętrznym głosem, kontakt z własną duszą to źródło ogromnej życiowej siły. Daję Ci tę siłę w każdym maleńkim kawałku tego, co robię. Bierz. Moja sztuka, jest dla Ciebie. Jest na co dzień. 

  • Jeśli cenisz naturę i estetyczne miejsca, które dają odetchnąć,
  • otaczasz się przedmiotami wysokiej jakości,
  • lubisz czerpać z życia zmysłową przyjemność,
  • stawiasz na wygodę, minimalizm i oszczędne formy,
  • nie chcesz zapominać o prawie do odnowy i wzrostu,

Zapraszam Cię do mojego świata:

  • Wybierz się na twórcze wyjazdy lub stacjonarne warsztaty z linorytu, które organizuję dla osób, które marzą o pobrudzeniu sobie rąk drukarską farbą i stworzeniu własnej grafiki.
  • Zamów piękne i proste przedmioty, za którymi tęskni Twoja dusza. 
  • Obejrzyj graficzne projekty (loga, plakaty, wizytówki, ulotki etc.), które przygotowuję dla instytucji kultury i prywatnych firm. Chętnie przygotuję projekt dla Ciebie.

Marta Kozłowska BIO: 

W 2008 roku obroniłam dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Od tamtej pory pracuję na własny rachunek. Zajmuję się wzornictwem, malarstwem, grafiką warsztatową oraz profesjonalnym projektowaniem graficznym (od koncepcji, po skład do druku). Tworzę loga i kompleksowe identyfikacje wizualne. Wykonuję linoryty, organizuję warsztaty z tradycyjnych form druku. Stale podejmuję nowe twórcze wyzwania. Wszystko pod marką Newsoul. Ćwiczę jogę, jestem wegetarianką. Pochodzę z Olsztyna, mieszkam w Krakowie z córką Gają i mężem Pawłem. Wspólnie promujemy zdrowy, aktywny styl życia, łącząc sztukę ze sportem.